[rev_slider alias=”KAMPANYABANNER”][/rev_slider]

CAM BALKON SİSTEMLERİ

Cam Balkon SistemleriCam balkon sistemleri kendi aralarında katlanır cam balkon sistemleri, eşikli sürgülü cam balkon sistemleri, eşiksiz sürgülü cam balkon sistemleri, giyotin motorlu cam balkon sistemleri olarak ayrılmaktadır. 

Ares cam balkon sistemleri firması olarak piyasada bulunan bütün cam balkon sistemleri içinde uygun fiyatlı ve uzun yıllar sizlere sorun çıkarmayacak ürünleri piyasada bulup sizler ile buluşturmaya devam etmekteyiz.

Bu sistemler mekanik ve otomasyonlu ürünler olduğundan dolayı ve günümüz rekabet piyasasında bağzı firmaların rekabete yönelik ürünlerinde kaçınarak bizlerede sürekli teknik servis vermek zorunda bırakacak ürünlerden uzak durmaya çalışmaktayız.

Ticareti bir masa ve sandalye  gibi düşünür isek kendimizi bu masanın etrafında bulunan bütün sandalyelere oturup düşünerek ürünlerimizi ve kararlarımızı vermekteyiz.

1’ci sandalye MÜŞTERİ: müşteri ne ister uygun fiyatlı uzun yıllar sağlıklı kullanabileceği bir ürün ister.

2’incisi ÇALIŞANLARIMIZ : Çalışanlarımız ne ister imalatı ve montajı sıkıntısız müşterilerimizin yanında montaj yaparken uğraşmayacakları bir ürün ister.

3’üncü BİZ : Biz ne isteriz müşterilerimize uzun yıllar sorunsuz  bir şekilde çalışacak bir sistem çalışanlarımızın müşterilerin yanında ayıplı ürünlerin ayıplarını  kapatmak için boşa zaman ve prestij kaybetmeyecekleri bir ürün ve bunların sonunda ise hakkımızı alıp piyasada kalıcı olmak isteriz.

Başlarda da söylediğimiz gibi piyasada rekabet şartlarının insanları zorladığı şu günlerde ürünlerin bağzı yerlerinden maliyeti düşürmek amaçlı bir çok şey gerçekleşmektedir.

Bu ürünleri ucuza alıp fahiş fiyata satan firmalarda piyasada bulunmaktadır, fakat bunlar fazla kalıcı firmalar değildir.

Yaptıkları işlerden şikayet dönüşü fazla olmaya başlayınca mevcut firmalarını sonlandırıp başka firma adı altında faaliyet göstermeye devam etmektedirler.

Bu esnada olan müşterilere olmaktadır, ürünün arızasını çözebilmek için farklı firmalar ile muhattap olmak zorunda kalmaktadırlar.

Her gün gün içerisinde 5 – 6 adet bu tarz müşterilerin sorunları ile karşılaşmaktayız.

Yardımcı olabileceğimiz bir durum ise yardımcı olmaktayız.

Sizlerde bu duruma düşmemek için doğru kararlar vererek herhangi bir firmadan ürün almanızı tavsiye ederiz.

Ares cam balkon sistemleri olarak kullandığımız ürünler ALÜMİNYUMLARIMIZ HURDA KATKISIZ  AKPA ALÜMİNYUMUN ÜRÜNÜDÜR.

CAMLARIMIZ 8 mm 10mm temper’ li ŞİŞE CAM ÜRÜNÜDÜR.

AKSESUARLARIMIZ ise 1’Cİ SINIF MALZEMELERDEN SİSTEMLERİMİZE ADAPTE EDİLMİŞ SIKINTISIZ ÜRÜNLERDİR .

GERİYE KALAN İSE İMALAT VE MONTAJ İŞÇİLİĞİMİZ BURDA TAKDİR SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİNDİR.

Firmamız 2004 yılında cam balkon sistemlerine başlamış ve 2017, 2018, 2019 ve bundan sonraki yıllarda da  sizlere daha iyi hizmet vermek için hazır olacaktır.

Ares cam balkon va kış bahçesi sistemleri olarak uygun fiyat ve geniş ürün gamımız ile hizmetinizdeyiz.