GİYOTİN MOTORLU CAM BALKON SİSTEMİ

Giyotin motorlu cam balkon sistemi adından da anlaşılacağı gibi motorlu ve otomasyonlu sistemi ile hareket kabiliyetine sahip sistemdir.

Giyotin motorlu cam balkon sistemi yüksek taşıma kapasitesine sahip kalın dişli kayışlar ve özel imalat sessiz motor yardımı ile mevcut ölçünüz içindeki cam panellerin yukarı aşağı hareket ettirilmektedir.

Kullanımı sistem üzerine bağlanan buton veya kumanda ile sağlanmaktadır.

Sistemdeki ilk cam sabittir,diğer hareketli camlar sabit camın önünde yukarı aşağı hareket ettirilir kapandığı zaman ısı ve ses izolasyonu sağlar açık konuma getirildiği durumlarda ise camlı korkuluk (küpeşte) konumuna geçer.

Camlar istenildiği konumda tutulabildiği gibi ölçünüze ve projenizin durumuna bağlı olarak cam sayıları (1+1) (1+2) olarak uygulanabilir. Standart cam balkon sistemleri ile karşılaştırıldığında bilindiği üzeri katlanabilir olan sistemler içeriden katlandığında cafe ve restoran tarzı yerlerde ölü bir alan oluşturmaktadır.

Bu tarz işletmelerde bu gibi sorunlar işletme sahipleri ve müşterileri için sorun olmaktadır.Yana kayar manuel sürgülü cam balkon sistemleri uygulandığında ise bu sistemlerin yakınında bulunan masaların müşterileri sistemin teknik sorunlarından kaynaklanan ısı yalıtımı sorunundan dolayı kış aylarında bu tarz yerlerde bulunan masaları kullanmamasının sebebi olabilmektedir.

ARES CAM BALKON OLARAK giyotin motorlu cam balkon sisteminde bu sorunların hepsini ortadan kaldırarak siz saygı değer işletme sahiplerimize daha iyi bir ürün sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Mekanlarınızda şıklığı, estetiği ve sorunsuz uzun yıllar kullanabileceğiniz bu sistemi tasarlar iken piyasada bulunan görüntü ve isim olarak aynı olan bu ürünü üreten birkaç firmanın ürünlerindeki zayıflıkları tespit edip kendimizdende bir şeyler katarak bu yeni ürünümüzü tasarladık.

Bizi tercih eden ve edecek müşteri ve müşteri adaylarımıza şimdiden teşekkür ederiz.

Giyotin motorlu cam balkon m2 fiyatları linkinden fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

GİYOTİN MOTORLU CAM BALKON TEKNİK BİLGİLER

SİSTEM GENİŞLİĞİ: 3500mm (3500mm üzeri olan ölçülerde yerin durumuna göre değerlendirilir.)

SİSTEM YÜKSEKLİĞİ: 3000mm 3500mm arası

CAM: 8mm temperli Cam 

CAM: 4+12+4 ISI CAM (İsteğe bağlı)

OTOMASYON: Buton kontrollü veya kumandalı

MOTOR HAZNESİ: 135 x 135 mm

MOTOR: ÖZEL SARIM SESSİZ MOTOR VEYA BECKER MOTOR

YAN RAYLAR: 95mm x 85mm

DİĞER TEKNİK KONULAR İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Cam Balkon  Kış Bahçesi ve Otomasyonlu Sistemlerinde öncü kuruluş Ares Cam Balkon Kış Bahçesi Sistemleri