Cam balkon markaları

[rev_slider alias=”KAMPANYABANNER”][/rev_slider]

Cam Balkon MarkalarıCam Balkon Markaları Bu sektörde faaliyet gösteren meslektaşlarımız genellikle kendi cam balkon ve balkon camı markalarını ortaya koyarak markalaşma yolunda ilerlerler.

PVC DOĞRAMA sektöründe olduğu gibi FIRATPEN,PİMAPEN,PAKPEN,WİNSA gibi firmaların egemenliğinde değildir.

Örneğin; makrowin, duru cam balkon, albertgeneu, kanaat alüminyum, imar cam balkon ve bunlara benzer birçok firma. Cam Balkon Sisteminin seçiminde asıl önemli olan müşteri memnuniyetidir.

Müşteri memnuniyeti konusuna önem veren firmaların sektörde kalıcı, buna yeteri kadar önem veremeyen firmaların ise geçici olduklarını görmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini önemsemeyen firmalar sezonluk firmalar olup bu sezon A firması adı altında hizmet verip bir daha ki sezonda internet üzerinde B firması olarak hizmet vermektedir.

Adres bilgileri telefonları her şeyleri değişen bu firmaların geçmişte işlerini müşterilerinin yaptırdıkları işlerde bir sorun yaşadıklarında mağdur durumda kalıp alternatif aramak zorunda kalmaktadır.

ARES KATLANIR & SÜRGÜLÜ CAM BALKON firması olarak siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ve destekler ile markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Bizimde firma olarak istiyerek veya istemiyerekte olsa yanlışlarımız bulunmaktadır, fakat yanlışlarımızın farkına vardığımız andan itibaren telafisi için elimizden geleni yapıp müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

İSTANBUL anadolu yakasında ÜMRANİYE ilçesinde faliyet gösteren firmamız gün geçtikçe müşteri pörtföyü ve yapmış olduğu projeleri geliştirerek istanbul’a yakın illerimizede hizmet götürmektedir.

Bunlardan bir kaçı ( kocaeli , sakarya , yalova , çorlu , tekirdağ , edirne , balıkesir, bolu)bu illerde hizmet vermiş bulunmaktayız. Balkonlarınızda dört mevsimin keyfini Ares Cam Balkon Sistemleri ayrıcalığı ile yaşayın.

Ares cam balkon ve kış bahçesi sistemleri olarak uygun fiyat ve geniş ürün gamımız ile hizmetinizdeyiz.