[rev_slider alias=”KAMPANYABANNER”][/rev_slider]

Cam Balkon Montajı

Cam balkon montajı, katlanır cam balkon montajı, sürgülü cam balkon montajı, giyotin motorlu cam balkon montajı hassas bir iştir.

Her şeyden evvel imalat öncesinde alınacak balkon ölçüsü kusursuz ve milimetrik olmalıdır.

Cam balkon montajı yapılacak balkonun şekline, yapısına göre profiller düzgün ve terazisinde monte edilmelidir.

Sonrasında ise sistemi oluşturan camlar sırası ile montaj olan alüminyum rayların içine sırası ile tek tek takıp.

Rayda ileri geri hareket özgürlüğü kontrol edilip kanatlarda bulunan plastik kapakların biri birine tam oturup oturmadığı gözlemlenmelidir.

Kapak aralarında bir boşluk veya oturmama söz konusu ise o boşlukların giderilip.

Sistemi kapalı konuma getirip teker çıkış ayaları yapılıp yardımcı aksesuarlar (çıkış yolu, boynuz, kilit ve diğer aparatların) takılıp.

Varsa balkonun değişken ölçülerinden kaynaklanan açıklıklar yardımcı kapama profilleri ile kapatılıp kenar ve köşelerde hava alabilecek boşluklar kalmamasına özen gösterilmelidir.

Anti bakteriyel izolasyon ve dolgu amaçlı silikonlar ile kapatılıp müşteriye teslim edilmelidir.

Cam Balkon, Sisteminin montajı yapıldıktan sonra tüm kanatlar ve raylı aksam tek tek kontrol edilerek hiç bir problem olmadığından emin olduktan sonra müşteriye teslim edilmektedir.

Cam balkon, montajından sonraki en önemli husus montaj sonrasında belirli bir süre geçtikten sonra olası malzeme problemleri veya müşteri kullanımından sonra oluşacak sorunların en hızlı bir şekilde giderilmesi en önemli husustur.

Ares Cam Balkon, firması yılların vermiş oluğu tecrübe, birikim ve işimize profesyonel olarak farklı bakış açılardan değerlendiren uzman ekip arkadaşlarımız ve ar-ge çalışmaları ile her gün bizlere bir yenlik sunan tedarikçilerimiz ile beraber en iyi şekilde yerine getirdiğimize inanıyor ve takdiri siz müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza bırakıyoruz.

Kaliteli ürün gamı ve profesyonel yaklaşımlarımız ile İstanbul’ da bulunan  Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu 39 ilçesinin neresinde olursanız olun sizlere Cam balkon montajı, Katlanır cam balkon montajı, Sürgülü cam balkon montajı, Giyotin motorlu cam balkon montajı, Hareketli küpeşte montajı, Otomatik cam balkon montajı, Uzaktan kumandalı cam balkon montajı hizmeti vermekten gurur duyarız.
Sorularınızı ve sorunlarınız hafta için mesai saatleri içerisinde tecrübelerimize dayanarak açıklamaya ve yardımcı olmaya hazırız. KALİTEYİ ASLA ŞANSA BIRAKMAYIN !!!!

Cam balkon fiyatlarımız için Cam Balkon Fiyat Hesaplama linkinden ulaşabilirsiniz

Ares cam balkon ve kış bahçesi sistemleri olarak uygun fiyat ve geniş ürün gamımız ile hizmetinizdeyiz.