[rev_slider alias=”KAMPANYABANNER”][/rev_slider]

Cam Balkon Modelleri  Cam Balkon Modelleri-1  Cam Balkon Modelleri-2  Cam Balkon Modelleri-3

Cam balkon modelleri

Cam balkon modelleri kendi aralarında Katlanır Cam Balkon modelleri, Sürgülü Cam Balkon modelleri, Giyotin Cam Balkon modelleri olarak ayrılır, balkonunuzun ve uygulanacak alanın şekline görede değişkenlik göstermektedir.

bu modellerin hepsine 8 mm ve 10 mm temper cam uygulanabildiği gibi camlarda renk tercihinizde bulunmaktadır.

Füme, mavi, yeşil, bronz camlı modeller  seçenekleriniz arasında yer almaktadır.

Alüminyum Profillerde ise ral kataloğunda bulunan bütün renklere elektro statik toz boya ile boyanıp göz zevkinize veya projenizin mecburi olması gereken renkli profilleri sağlanmaktadır.   

Düz Cam Balkon, balkon cam’ ı
Oval Cam Balkon, balkon cam’ ı
L Cam Balkon, balkon cam’ ı
U Cam Balkon, balkon cam’ ı
ve daha sayamadığımız bir çok şekildeki cam balkon, balkon cam modelleri’ nize uygun olan mevcut sistemlerimizle uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile hizmetinizdeyiz.

Ares Cam Balkon olarak yıllardır sektörde İstanbul’ un 39 ilçesinde  hizmet vermekteyiz.

Bunların dışında uygun projelerde Türkiye’ nin her yerine hizmet vermekteyiz.

Cam balkon, balkon camı modelleri ve sistemleri bizim işimiz…

Bütün ürünlerimiz CE standartlarına uygun bir şekilde yerli üretim olarak imalat yapılmıştır. 8 mm 10 mm şeffaf ve renkli temper camlar 4+4 – 5+5 lamine camlar 6 mm 8 mm satina camlar ve kısacası bütün cam ürünlerimiz şişe cam mamülü olup şişe cam bayilerinden tedarik edilmektedir.

Kesinlikle ithal cam kullanılmaz alümiyum profillerimiz’ de ak-pa alüminyum tercih edilmektedir hurda katkısı bulunan malzeme kullanılmaz. plastik aksesuarlarımız 1’ci sınıf plastikten yapılmaktadır.

tekerlerimiz’ de birinci sınıf rulman ve rulman’ ın etrafını saran 1’ci sınıf hurda katkısız plastik kullanılmaktadır, teker gövdelerimiz ise paslanmazdır.

Her geçen gün kendini yenileyen bu sektörde yeni cam balkon modelleri’ miz ile Bu saymış olduğumuz özellikleri bir araya getirip siz saygı değer müşterilerimize uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceği sistemleri olarak sunulmaktadır. 

Ares cam balkon ve kış bahçesi sistemleri olarak uygun fiyat ve geniş ürün gamımız ile hizmetinizdeyiz.