Giyotin Cam Balkon m2 Fiyatları

Giyotin cam balkon m2 fiyatları mevcut projenizin ölçülerine göre değerlendirilip fiyat verilmesi en doğru fiyatlandırılma biçimidir.

 

   

Bu fiyatların yukarı aşağı opsiyonel değişiklik göstereceği unsurlar ise sırasıyla şunlardır; cam kalınlığı, profilin özelliği, cam rengi, kullanılacak motorun özelliği, ölçülerinizin fire unsuru da çok önemli etkendir.

Piyasada yeni olmasından dolayı bu sistemlerin bir çoğunda ar-ge si yapılmadan piyasaya sürülmesi tüketici açısından hiçte hoş olmayan durumlar ile karşı karşıya bırakmaktadır.

Elektirikli Motorlu Uzaktan Kumandalı Otomatik Giyotin Cam Balkon Sistemi Metrekare (m2) Fiyatları  01/01/2024 

Elektirikli Motorlu Uzaktan Kumandalı Otomatik Giyotinli Cam Balkon Sistemi Metrekare (m2) Fiyatı: 6000 tl

Bu sistemde 4+16+4 çift yüz temperli ve çiftyüz ŞEFFAF ISI CAM KULLANILIR. Bu fiyatlar İSTANBUL ili sınırları için geçerlidir. Farklı şehirler için montajlı fiyatlarımıza nakliye ve konaklama ücretleri eklenir.

Elektirikli Motorlu Uzaktan Kumandalı Otomatik Giyotin Cam Balkon Sistemi Metrekare (m2) Fiyatı: 6180 tl

Bu sistemde 4+16+4 çift yüz temperli ve çiftyüz RENKLİ ISI CAM KULLANILIR. Bu fiyatlar İSTANBUL ili sınırları için geçerlidir. Farklı şehirler için montajlı fiyatlarımıza nakliye ve konaklama ücretleri eklenir.

Standart Giyotinli Cam Balkon Sistemlerinde 7 m2 den küçük modüller 7 m2 olarak hesaplanır.

Standart Giyotinli Cam Balkon Sistemlerinde uygulanabilen maksimum ölçü: GENİŞLİK 350 cm YÜKSEKLİK 300 cm

Standart Giyotinli Cam Balkon Sistemlerinde uygulanabilen minimum ölçü: GENİŞLİK 100 cm YÜKSEKLİK 300 cm

Standart giyotinli cam sistemlerinde isteğe bağlı zincir veya kayış kullanılabilmektedir.

Tüp motor MOSEL 140 nm hesaplanmıştır. Projenizde Somfy, Becker, Cherubini ve farklı tüp motorlar tercih edilmesi durumunda fiyat alınız.

Profiller projenize uygun ral kataloğundaki renklere FİYAT FARKI OLMADAN hesaplanmıştır.

Bunların dışında özel bir renk istenmesi durumunda (ahşap desen, tekstüre, eloksal gibi) bunların maliyetleri ayrıca hesaplanıp fiyata eklenir.

Cam özelliği klasik temperli ısı cam olarak hesaplanmıştır, konfor temperli ısı cam için fiyatlar farklıdır telefon aracalığı ile bunlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Sistemlerimizde 4+16+4 iki tarafı temperli ısı cam uygulaması yapılabilir. Piyasa şartlarının getirdiği rekabet anlayışından dolayı bir çok firma maliyeti düşürmek için tempersiz cam kullanmaktadır ısı camlı sistemlerde

TÜP MOTORLARIMIZ MOSEL markası kullanılmaktadır, iki yıl garantilidir.

Ares cam balkon va kış bahçesi sistemleri olarak uygun fiyat ve geniş ürün gamımız ile hizmetinizdeyiz.

Silinebilir Giyotin Motorlu Cam Balkon Metrekare m2 Fiyatları projenize göre fiyatlandırmak en doğru fiyatlandırma şekli olacaktır. Silinebilir giyotin cam balkon sisteminin en önemli özelliği balkonunuzdan dışarı çıkmadan temizlenebilir olmasıdır.

Silinebilir Elektrikli Uzaktan Kumandalı Motorlu Otomatik Giyotin Cam Balkon Metrekare m2 Fiyatları 

(Yüksek Katlar temizlenmesi zor olan  alanlarda uygulanır.)

Motorlu Elektirikli Uzaktan Kumandalı Otomatik Silinebilir Giyotin Cam Balkon Sistemi Metrekare m2 Fiyatı: 6200 tl 

Bu sistemde 4+14+4 çift yüz temperli ve çift yüz ŞEFFAF ISI CAM KULLANILIR. Bu fiyatlar İSTANBUL ili sınırları için geçerlidir. Farklı şehirler için montajlı fiyatlarımıza nakliye ve konaklama ücretleri eklenir.

Motorlu Elektirikli Uzaktan Kumandalı Otomatik Silinebilir Giyotin’li Cam Balkon Sistemi Metrekare m2 Fiyatı: 6450 tl (İşçilik Montaj Dahil)

Bu sistemde 4+14+4 çift yüz temperli ve çift yüz RENKLİ ISI CAM KULLANILIR. Bu fiyatlar İSTANBUL ili sınırları için geçerlidir. Farklı şehirler için montajlı fiyatlarımıza nakliye ve konaklama ücretleri eklenir.

Silinebilir Giyotinli Cam Balkon Sistemlerinde 7 m2 den küçük modüller 7 m2 olarak hesaplanır.

Silinebilir Giyotinli Cam Balkon Sistemlerinde uygulanabilen maksimum ölçü: GENİŞLİK 350 cm YÜKSEKLİK 300 cm

Silinebilir Giyotinli Cam Balkon Sistemlerinde uygulanabilen minimum ölçü: GENİŞLİK 100 cm YÜKSEKLİK 300 cm

Silinebilir giyotinli cam sistemlerinde isteğe bağlı zincir veya kayış kullanılabilmektedir.

Tüp motor MOSEL 140 nm hesaplanmıştır. Projenizde Somfy, Becker, Cherubini ve farklı tüp motorlar tercih edilmesi durumunda fiyat alınız.

Profiller projenize uygun ral kataloğundaki renklere FİYAT FARKI OLMADAN hesaplanmıştır.

Bunların dışında özel bir renk istenmesi durumunda (ahşap desen, tekstüre, eloksal gibi) bunların maliyetleri ayrıca hesaplanıp fiyata eklenir.

Isı Cam özelliği klasik temperli ısı cam olarak hesaplanmıştır, KONFOR özellikli temperli ısı cam için fiyatlar farklıdır telefon aracalığı ile bunlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Sistemlerimizde 4+16+4 iki tarafı temperli ısı cam uygulaması yapılabilir. Piyasa şartlarının getirdiği rekabet anlayışından dolayı bir çok firma maliyeti düşürmek için tempersiz cam kullanmaktadır ısı camlı sistemlerde

TÜP MOTORLARIMIZ MOSEL markası kullanılmaktadır, iki yıl garantilidir.

Ergonomik ve konforlu bir kullanım sunan  (silinebilir giyotin sistemi) cam balkon kapama sistemlerinin en gelişmiş versiyonu olarak, balkonlar için tasarlanmıştır.

Gelişmiş elektronik ve mekanik aksamlar la donatılan uzaktan kumanda ile sisteme temas etmeden açılıp kapanmaktadır.

Sistem komple kapalıyken camların iç yüzeyleri rahatlıkla silinebilmektedir.

Sistem kapalı konumdayken en alttaki 1. cam kol yardımıyla içe açılarak dış yüzeyinin temizliği yapılabilmektedir.

Sistem yarı açık konumdayken 2. Cam’ın üzerindeki kilit mekanizması basit bir hareketle açılıp, 3.camın 2. camdan bağımsız olarak yukarı çıkabilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede 2. arada oluşan boşluktan, 2.camın arka yüzeyi rahatlıkla silinebilmektedir.

Sistemin tekrar normal açılıp kapanma konumuna alınabilmesi için kilit mekanizması kapalı konuma getirilmelidir.

Sistem komple açık konumdayken ise 3. Camın dış yüzeyi rahatlıkla silinebilmektedir.

Sistemlerimizde siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda mosell veya becker marka kendinden alıcılı tüp motor kullanılmaktadır.

 

Ares cam balkon ve kış bahçesi olarak siz müşterilerimize her zaman uygun fiyatlı, kaliteli malzeme, profesyonel imalat ve montaj bunları bir araya getirerek uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz ürünleri sunmayı kendimize ilke edindik.

Müşterimizin talebi doğrultusunda UZAKDOĞU İMALATI OLAN  TÜP MOTORLARDA KULLANILABİLİR 2 yıl garantilidir.

ARES CAM BALKON olarak piyasada bulunan ürünlerin zayıf taraflarını görüp bunları gidermesi için profil ve aksesuar üreten çözüm ortağımız olan firmalar ile görüşerek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün tasarladık bulunduğunuz yerin hava koşulları kullanım amacı ve diğer teknik mevzuatları projenizde birleştirip size sağlıklı bir fiyat politikası oluşturup sizlere daha iyi hizmet vermeyi ilke edindik.

Giyotin motorlu cam balkon sistemlerinde her zaman  en uygun fiyatlar ile hizmet vereceğimize inanıyoruz.

Piyasada farklı isimler ile anılmaktadır. Bunlardan bir kaçı şöyledir: otomatik cam balkon, hareketli motorlu küpeşte, otomatik küpeşte gibi

 

Giyotin Cam Balkon Teknik Çizimler

    

        


 

 

Projenize göre değişkenlik gösterir. Cam balkon fiyatları ile ilgili daha geniş bilgi almak için Cam Balkon Fiyat Hesaplama