Motorlu, giyotin cam balkon m2 fiyatları Mevcut projenize göre değerlendirilip fiyat verilmesi en doğru fiyatlandırılma biçimidir.


Giyotin cam balkon fiyatları m2 üzerinden hesaplanır, 6.5 m2′ den düşük ölçüler 6.5 m2 olarak hesapalanır.

Bu fiyatların yukarı aşağı opsiyonel değişiklik göstereceği unsurlar ise sırasıyla şunlardır; cam kalınlığı, profilin özelliği, cam rengi, kullanılacak motorun özelliği, ölçülerinizin fire unsuruda çok önemli etkendir.

Piyasada yeni olmasından dolayı bu sistemlerin bir çoğunda argesi yapılmadan piyasaya sürülmesi tüketici açısından hiçte hoş olmayan durumlar ile karşı karşıya bırakmaktadır.

Sistemlerimizde kayışlı veya zincirli aksesuarlar kullanılabilmektedir.

Sistemlerimizde 4+12+4 iki tarafı temperli ısı cam uygulaması yapılabilir. Piyasa şartlarının getirdiği rekabet anlayışından dolayı bir çok firma maliyeti düşürmek için tempersiz cam kullanmaktadır ısı camlı sistemlerde

TÜP MOTORLARIMIZ BECKER markası kullanılmaktadır, iki yıl garantilidir.

Giyotin Motorlu Kumandalı Cam Balkon Sistemi 8 mm temperli ŞEFFAF camlı: 700 TL  M2 (İşçilik ve Montaj dahil)

Giyotin Motorlu Kumandalı Cam Balkon Sistemi 8 mm temperli RENKLİ camlı: 730 TL  M2 (İşçilik ve Montaj dahil)

Giyotin Motorlu Kumandalı Cam Balkon Sistemi 4+16+4 mm ŞEFFAF temperli ISI CAMLI : 800 TL M2 (İşçilik ve Montaj dahil)

Giyotin Motorlu Kumandalı Cam Balkon Sistemi 4+16+4 mm RENKLİ temperli ISI CAMLI : 830 TL M2 (İşçilik ve Montaj dahil)

Müşterimizin talebi doğrultusunda UZAKDOĞU İMALATI OLAN  TÜP MOTORLARDA KULLANILABİLİR garanti verilmez

ARES CAM BALKON olarak piyasada bulunan ürünlerin zayıf taraflarını görüp bunları gidermesi için profil ve aksesuar üreten çözüm ortağımız olan firmalar ile görüşerek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün tasarladık bulunduğunuz yerin hava koşulları kullanım amacı ve diğer teknik mevzuatları projenizde birleştirip size sağlıklı bir fiyat politikası oluşturup sizlere daha iyi hizmet vermeyi ilke edindik.

Giyotin motorlu cam balkon sistemlerinde 2017′ de olduğu gibi 2018 ve 2019 yılında’ da  en uygun fiyatlar ile hizmet vereceğimize inanıyoruz.

Giyotin motorlu cam balkon m2 fiyatlarını şeffaf cama göre fiyat hazırlanmıştır, renkli cam (füme camlı, bronz camlı, mavi camlı,yeşil camlı) istemeniz durumunda giyotin motorlu cam balkon metrekare fiyatlarımız farklı olacaktır.

Piyasada farklı isimler ile anılmaktadır. Bunlardan bir kaçı şöyledir: otomatik cam balkon, hareketli motorlu küpeşte, otomatik küpeşte gibi

Giyotin Cam Balkon Teknik Çizimler

  blank  blank  blank

blank  blank  blank    blank

 
 

Giyotin Motorlu Kumandalı Cam Balkon Sistemi (8 mm temper Camlı) :  700 TL’den Başlayan Fiyatlarla / M2 (İşçilik ve Montaj Dahil)

Projenize göre değişkenlik gösterir.