[rev_slider alias=”KAMPANYABANNER”][/rev_slider]


Neden Cam Balkon ? Cam balkon nedir ? sorusuna kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir cevabı,  balkonunu dört mevsim panoramik ve şık olarak kullanmak isteyen müşterilerimiz için doğru bir cevap olduğuna inanıyoruz.

Neden cam balkon sorusuna daha birçok  cevap bulunabilir.

Bunlardan bir tanesi dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuz’dan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon ve balkon camı sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

Ares Cam Balkon, balkon camı Kapama Sistemleri, balkonunuza estetik panoramik ve fonksiyonel bir balkon oluşturmanın en modern yoludur.

Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemlerdir.

Cam balkon, balkon camı kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cam balkon,balkon camı sisteminde kullanılan camlar 8 mm ve 10 mm kalınlığında Temper Düz rodajlı şişe cam patentli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

Ares katlanır cam balkon,balkon camı sistemleri, saatte 150 km esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir.

Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, yeşil, mavi,satina cam uygulaması yapılabilmektedir.

Profil renklerinde bütün ral renkleri uygulanabilmektedir, bunun yanı sıra profiller ahşap desen boya ile verilebilmektedir.

Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı Ares Cam Balkon Sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.

Son yıllarda gelişen teknoloji ve üretim aşamasında yapılan yenilikler ile birlikte bizde Ares katlanır cam balkon firması olarak size daha iyi hizmet vermek için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Ares cam balkon va kış bahçesi sistemleri olarak uygun fiyat ve geniş ürün gamımız ile hizmetinizdeyiz.