Cam balkon, katlanır, sürgülü, giyotinli cam balkon olarak internet sitemizde  ilgili  bütün soru ve sorunlarınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

ARES cam balkon firması olarak gün geçtikçe yenilenen teknoloji ve çıkan yeniliklere hızlı bir şekilde ayak uydurarak büyümeye ve hedeflerimize yaklaşmaktayız.

Sektörde yılların verdiği tecrübe ile alüminyum, cam, pvc doğrama, otomatik kepenk, otomatik pergole ve son günlerde uzaktan kumandalı giyotin cam balkon sistemleri ürün gamımıza katıp müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını imalattan sizlere sunmaktayız.

Cam balkon işine katlanır sistemler ile 2006 yılında imalatçı olarak başlayıp arkasından sürgülü cam sistemleri olan eşikli sürme cam  sistemi ve eşiksiz sürme cam sistemini ekleyip çok uygun fiyatlar ile piyasada kalıcı olduk.

Son yıllarda ürün gamımıza giyotin motorlu uzaktan kumandalı cam  sistemini’ de dahil etmiş bulunmaktayız. Bu ürün adından’ da anlaşılacağı üzeri otomasyonlu sistemdir.

Motor yardımı ile buton veya uzaktan kumandayla camın aşağı yukarı hareket etmesinden dolayı giyotin motorlu cam , uzaktan kumandalı cam, dikey hareketli cam, elektirikli cam balkon olarak’ ta adlandırılır.

Kullanım alanları ise en çok tercih edilen yerler arasında cafe, restoran, giriş katta olan balkonlar, villa veya müstakil evlerde bulunan kış bahçesi, pergole altı yerlerde tercih edilir.

Bu ürünümüzde ısı cam uygulaması yapılabilmektedir.

Bunun adına’ da ısıcamlı giyotin motorlu cam denilir.

Sistemimizde  4+12+4 çift tarafı temperli ısıcam kullanılmaktadır.

Camlarımız şişe cam patentli olup (şeffaf, füme, bronz, yeşil, mavi)cam renkleri uygulanabilmektedir. 

Sistemlerimizde BECKER marka  2 yıl garantili tüp motorlar kullanılmaktadır.

Müşterimizin fiyat biraz daha uygun olması istemesi dahilinde UZAKDOĞU MALI TÜP MOTORLARDA UYGULANABİLİR. 

Bu tüp motorların GARANTİSİDE 2 yıldır

SİSTEMLERİMİZ ZİNCİRLİ VE KAYIŞLI OLARAK ÇALIŞABİLMEKTEDİR.

Sistemlerimiz hakkında daha geniş teknik bilgi  ve projenize uygun fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KALİTE NE ŞANS NE TESADÜFTÜR

KALİTE UZMANLIK VE KALİTELİ MALZEMEDİR

Cam Balkon  Kış Bahçesi ve Otomasyonlu Sistemlerinde öncü kuruluş Ares Cam Balkon Kış Bahçesi Sistemleri