Cam Balkon Sistemleri Pendik Cam Balkon m2 Fiyatları

Cam Balkon Sistemleri Pendik Cam Balkon m2 Fiyatları

Cam Balkon Sistemleri Pendik Cam Balkon m2 Fiyatları

Cam balkon sistemleri Pendik cam balkon m2 fiyatları ile ilgili açıklamalar aşağıda yer almaktadır. ARES CAM BALKON & KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ olarak ÜSKÜDAR merkezli olup İSTANBUL’UN geneline bütün cam balkon sistemleri için belirlediğimiz fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. 

Günümüzde Cam balkon sistemleri 3 çeşit olup kendi içlerinde de seçeneklerine göre ayrılmaktadır.

1: KATLANIR CAM BALKON SİSTEMİ m2 FİYATLARI

Bu sistem 8 mm tek camlı katlanır cam balkon sistemi ve ısı camlı katlanır cam balkon sistemi olarak ikiye ayrılır.

1-1 : 8mm Tek Camlı Katlanır Cam Balkon Sistemi m2 Fiyatları

Bu sistem adından da anlaşılacağı üzeri 8 mm darbeye dayanıklı Temperli  camlardan oluşmaktadır. Sistemde kullanılan alüminyum profiller Taşıyıcı kasalarda 3mm kanatlarda 1.5 mm dir. tekerler paslanmaz gövdedir.

Sistemde kullanılan plastik aksesuarlar 1.ci sınıf hurda katkısız plastiklerden imal edilmiştir. Kanat birleşimlerinde alüminyum kıl fitilli profil kullanılmaktadır.

Sistemde müşterinin ihtiyacına göre ŞEFFAF veya RENKLİ CAM kullanılır.

Pendik 8 mm Şeffaf Camlı Katlanır Cam Balkon  m2 Fiyatları: SORUNUZ

Pendik 8 mm Renkli Camlı Katlanır Cam Balkon  m2 Fiyatları: SORUNUZ

 

1-2 : Isı Camlı Katlanır Cam Balkon Sistemi m2 Fiyatları

Bu sistem 4+16+4 Çift yüz darbeye karşı dayanıklı temperli camlardan oluşmaktadır. Bu sistemde kullanılan alüminyumlar profiller Taşıyıcı kasalarda 3mm kanatlarda 1.5 mm dir. tekerler paslanmaz gövdedir.

Sistemde kullanılan plastik aksesuarlar 1.ci sınıf hurda katkısız plastiklerden imal edilmiştir. Kanat birleşimlerinde alüminyum epdm contalı profil kullanılmaktadır.

Sistemde müşterinin ihtiyacına göre ŞEFFAF veya RENKLİ CAM kullanılır.

Pendik Şeffaf Isı Camlı Katlanır Cam Balkon  m2 Fiyatları: SORUNUZ

Pendik Renkli IsıCamlı Katlanır Cam Balkon  m2 Fiyatları: SORUNUZ

 

2: SÜRGÜLÜ CAM BALKON SİSTEMİ m2 FİYATLARI

Bu sistem 8 mm tek camlı sürgülü cam balkon sistemi ve ısı camlı sürgülü cam balkon sistemi olarak ikiye ayrılır.

2 – 1 : 8mm Tek Camlı Sürgülü Cam Balkon Sistemi m2 Fiyatları

Bu sistem adından da anlaşılacağı üzeri 8 mm darbeye dayanıklı Temperli  camlardan oluşmaktadır. Sistemde kullanılan alüminyum profiller Taşıyıcı kasalarda 3mm kanatlarda 1.5 mm dir. tekerler galveniz sac gövdedir.

Sistemde kullanılan plastik aksesuarlar 1.ci sınıf hurda katkısız plastiklerden imal edilmiştir. Kanat birleşimlerinde alüminyum kıl fitilli profil kullanılmaktadır.

Sistemde müşterinin ihtiyacına göre ŞEFFAF veya RENKLİ CAM kullanılır.

Pendik 8 mm Şeffaf Camlı Sürgülü Cam Balkon  m2 Fiyatları: SORUNUZ

Pendik 8 mm Renkli Camlı Sürgülü Cam Balkon  m2 Fiyatları: SORUNUZ

 

2 – 2 : Isı Camlı Sürgülü Cam Balkon Sistemi m2 fiyatları

Bu sistem 4+16+4 Çift yüz darbeye karşı dayanıklı temperli camlardan oluşmaktadır. Bu sistemde kullanılan alüminyumlar profiller Taşıyıcı kasalarda 3mm kanatlarda 1.5 mm dir. tekerler galveniz gövdedir.

Sistemde kullanılan plastik aksesuarlar 1.ci sınıf hurda katkısız plastiklerden imal edilmiştir. Kanat birleşimlerinde alüminyum epdm sızdırmaz contalı profil kullanılmaktadır. Kanat kilitlemeleri bir tarafı basma kollu ispanyolet kilit diğer taraf ise anahtarlı kanca kilit ile yapılır.

Sistemde müşterinin ihtiyacına göre ŞEFFAF veya RENKLİ CAM kullanılır.

Pendik Şeffaf Isı Camlı Sürgülü Cam Balkon  m2 Fiyatları: SORUNUZ

Pendik Renkli IsıCamlı Sürgülü Cam Balkon  m2 Fiyatları: SORUNUZ

 

3: Elektirikli Motorlu Uzaktan Kumandalı Otomatik Giyotin Cam Balkon Sistemi Metrekare (m2) Fiyatı Pendik

Bu sistemler yeni nesil otomasyonlu sistemlerdir. Adından da anlaşılacağı gibi elektirik’in sistemin içinde bulunan tüp motora gelmesi ve uzaktan kumanda yardımı ile yukarı aşağı otomatik olarak hareket kabilyetine  sahip sistemlerdir. Kullanım alanına göre 2 çeşit dizayn edilmiştir.

DÜZ GİYOTİN CAM BALKON SİSTEMİ ve SİLİNEBİLİR (TEMİZLENEBİLİR) GİYOTİN CAM BALKON SİSTEMİ olarak. Bu iki çeşit giyotin cam balkon sisteminde de sadece 4+16+4 ve 4+14+4 ısıcam kullanılmaktadır.

3-1: Düz Giyotin Cam Balkon Metrekare Fiyatları Pendik

İLK dizayn edilmiş sistemdir. Kullanım amacı cafe, restoran ve camlarını dışarıdan silebilme ihtimali olan kış bahçeleri bunun yanı sıra giriş katlarda bulunan balkonlarda çokça tercih edilmiş ve sunulmuştur.

Alüminyum et kalınlıkları 3 mm den başlayıp 1.8 mm kadar parçanın sistemde kullanım amacına göre değişmektdir. 

Sistemde kayış veya zincir kullanılabilmektedir. Kayışlı giyotin cam balkon veya zincirli giyotin cam balkon sistemi diye müşterilerimiz telafuz etmektedir. Metrekare (m2) fiyatları ikisininde aynıdır.

Elektirikli Motorlu Uzaktan Kumandalı Otomatik Düz Şeffaf Isı camlı Giyotin Cam Balkon Sistemi Metrekare (m2) Fiyatı Pendik : 6000 tl

Elektirikli Motorlu Uzaktan Kumandalı Otomatik Düz Renkli Isı camlı Giyotin Cam Balkon Sistemi Metrekare (m2) Fiyatı Pendik : 6180 tl

 

3-2: Silinebilir Giyotin Cam Balkon Metrekare Fiyatları Pendik

Bu sistemde düz giyotin cam balkon sistemine göre avantajı yüksek katlarda bulunan balkonlardaki silinme temizlenebilme özelliğine sahip olmasıdır. Bu sistemde sadece Zincir kullanılmaktadır. ZİNCİRLİ GİYOTİN CAM BALKON SİSTEMİDİR.

Alüminyum et kalınlıkları 3 mm den başlayıp 1.8 mm kadar parçanın sistemde kullanım amacına göre değişmektdir.

Elektirikli Motorlu Uzaktan Kumandalı Otomatik Silinebilir Şeffaf Isı camlı Giyotin Cam Balkon Sistemi Metrekare (m2) Fiyatı Pendik : 6200 tl

Elektirikli Motorlu Uzaktan Kumandalı Otomatik Silinebilir Renkli Isı camlı Giyotin Cam Balkon Sistemi Metrekare (m2) Fiyatı Pendik : 6450 tl

Her müşterimizin projesine uygun bütçe dostu fiyatlarımız ile ares cam balkon olarak  Pendik cam balkon m2 fiyatları ile ilgili bilgi sunmaya çalıştık. Hizmetinize sunabildiğimiz diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz ARES CAM BALKON yazısının üstüne tıklayap ürün çeşitlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.