Otomatik Tente Pergola Metrekare m2 Fiyatları

Otomatik Tente Pergola Metrekare m2 Fiyatları Otomatik tente pergola metrekare m2 fiyatları sizler ile paylaşmadan önce raylı otomatik motorlu tente pergola sistemleri hakkında bir kaç konuya değinmek isteriz.

Otomatik Pergola Tente sistemleri Özel bir gergi sistemi, tüp motor, uzaktan kumanda veya buton yardımı ile   çalışan otomasyonlu sistemlerdir.

Ürünümüz ve ürünümüzün diğer yardımcı parçaları Türkiye’nin bir çok yerindeki  türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlü olan ve her türlü mekana uyum sağlayabilen bir yapıdadır.

Otomatik Pergola Tente; kullanım alanı olarak cafe ve restoranların dış mekanlarında, konutların bahçe ve teras kapatmalarında her mevsim rahatlıkla kullanım imkanı sağlar.

Raylı tente sistemleri, üç katmanlı ithal kumaşı sayesinde yazın sıcaktan ve güneşin zararlı ışınlarından, kışın ise yağmurun ve olumsuz hava şartlarının etkisinden korur.

Raylar ve yürüyen aksamlar ses çıkarmaz ve bakım gerektirmez. Uzaktan kumanda ile yönetilen raylı tente açılıp kapanma özelliğiyle çok pratiktir. Alman malı motoru (Becker) 2 yıl Garantilidir.

Raylı tente modelinin çevresine çeşitli kapama sistemleri uygulanarak tamamen kapalı bir alan oluşturulabilir.

Böylece mekanlarınız yazın sıcaklarında tamamen açık bir ortam olur iken kışın zor hava şartlarında tamamen kapalı bir ortam halini alır ve dış mekan keyfini size 4 mevsim sunan bir tente modelidir. 

Ayrıca bu özelliklerin yanı sıra rüzgar sensörü, güneş sensörü yağmur sensörü gibi bir çok özellikte eklenebimektedir.

Kumaşlarımız alev yürütmez ve su geçirmez bir yapıya sahiptir.

Otomatik tente pergola metrekare (m2) fiyatları: son günlerdeki döviz kurundaki hareketlilikten dolayı projenize göre fiyat verilmektedir.

Uygulanacak alanınız 25 m2’den ufak ise 25 m2 olarak hesaplanır, bunun dışında uygulanacak yerin durumu (teras kat olması, uygulanacak alanda  detayların çok olması gibi) durumlar fiyatları yukarı çekmektedir.

Bunların dışında düz ve bahçe, cafe, restoran, gibi giriş katlarda ise projeniz otomatik tente pergola merekare (m2) birim fiyatımız projenize göre fiyatlandırılır.

Son zamanlarda çok rağbet gören diğer bir ürünümüz olan giyotin motorlu cam balkon m2 fiyatları‘ mıza yazının üstüne tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Ares cam balkon ve kış bahçesi sistemleri olarak en uygun Otomatik tente pergola metrekare m2 fiyatları ile sizlere hizmet vermeye hazırız.

Otomatik Tente Pergola Teknik Çizimler

        

      

           

Wintent Fiyatları

Wintent pencere tente, alışılagelmiş tentelerin dışında bir modeldir ve geniş uygulama alanı vardır. Wintent pencerelerde gölge yada estetik katma amaçlı kullanılırken, mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir.

Wintent modelin kompakt kaset sistemi, kumaş ve mekanizmayı olumsuz doğa şartlarına karşı korurken, dış cephelerin görünümü ile bütünleşerek mekanlara modern bir görüntü katar.

Wintent modelin eğimi 0 ile 180 derece arasında ayarlanabildiğinden bulunulan ortama istenildiği miktarda güneş ışığı girmesi sağlanabilir.

Pencere tentesi olarak adlandırılan tente sistemi istenilen ral renginde boyanabildiği gibi motorlu ve manuel olarak kullanılabilir. Geniş kumaş kartelasıyla isteğe özel renklerde yapılabilir.

Wintent pencere tente, alışılagelmiş tentelerin dışında bir modeldir ve geniş uygulama alanı vardır.

Wintent pencerelerde gölge yada estetik katma amaçlı kullanılırken, mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir. Wintent modelin kompakt kaset sistemi, kumaş ve mekanizmayı olumsuz doğa şartlarına karşı korurken, dış cephelerin görünümü ile bütünleşerek mekanlara modern bir görüntü katar.

 Özel Kumaş ve bağlantı elemanlarıyla en üst düzey kalite alabilirsiniz. Sistem motorlu ve manuel olarak kullanılabiliyor. Pencere tentesi güneş kırıcılığın da haricinde mekanınıza estetik bir görüntü katıyor.

Alüminyum bölümler istenilen RAL rengine boyanabiliyor ve çeşitli acrilic kumaş seçeneğiyle sizin beğeninize uygun şık tenteler üretiyoruz.

WİNTENT LER VERECEĞİNİZ ÖLÇÜLERE BAĞLI EN UYGUN FİYATLARIMIZ İLE SİZE HİZMET VERMEKTEYİZ. Ares Cam Balkon & Kış Bahçesi Sistemleri