Otomatik tente pergola metrekare (m2) fiyat ‘ larını sizler ile paylaşmadan önce otomatik tente pergola sistemleri hakkında bir kaç konuya değinmek isteriz.

Otomatik Pergola Tente sistemleri Özel bir gergi sistemi, tüp motor, uzaktan kumanda veya buton yardımı ile   çalışan otomasyonlu sistemlerdir.

Ürünümüz ve ürünümüzün diğer yardımcı parçaları Türkiye’nin bir çok yerindeki  türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlü olan ve her türlü mekana uyum sağlayabilen bir yapıdadır.

Otomatik Pergola Tente; kullanım alanı olarak cafe ve restoranların dış mekanlarında, konutların bahçe ve teras kapatmalarında her mevsim rahatlıkla kullanım imkanı sağlar.

Raylı tente sistemleri, üç katmanlı ithal kumaşı sayesinde yazın sıcaktan ve güneşin zararlı ışınlarından, kışın ise yağmurun ve olumsuz hava şartlarının etkisinden korur.

Raylar ve yürüyen aksamlar ses çıkarmaz ve bakım gerektirmez. Uzaktan kumanda ile yönetilen raylı tente açılıp kapanma özelliğiyle çok pratiktir. Alman malı motoru (Becker) 2 yıl Garantilidir.

Raylı tente modelinin çevresine çeşitli kapama sistemleri uygulanarak tamamen kapalı bir alan oluşturulabilir.

Böylece mekanlarınız yazın sıcaklarında tamamen açık bir ortam olur iken kışın zor hava şartlarında tamamen kapalı bir ortam halini alır ve dış mekan keyfini size 4 mevsim sunan bir tente modelidir. 

Ayrıca bu özelliklerin yanı sıra rüzgar sensörü, güneş sensörü yağmur sensörü gibi bir çok özellikte eklenebimektedir.

Kumaşlarımız alev yürütmez ve su geçirmez bir yapıya sahiptir.

otomatik tente pergola metrekare (m2) fiyatları

Uygulanacak alanınız 25 m2’den ufak ise 25 m2 olarak hesaplanır, bunun dışında uygulanacak yerin durumu (teras kat olması, uygulanacak alanda  detayların çok olması gibi) durumlar fiyatları yukarı çekmektedir.

Bunların dışında düz ve bahçe, cafe, restoran, gibi giriş katlarda ise projeniz otomatik tente pergola merekare (m2) birim fiyatımız projenize göre fiyatlandırılır.

Son zamanlarda çok rağbet gören diğer bir ürünümüz olan giyotin motorlu cam balkon m2 fiyatları‘ mıza yazının üstüne tıklayıp ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Hemen Ara