Otomatik Tente Pergola Metrekare m2 Fiyatları

Otomatik Tente Pergola Metrekare m2 Fiyatları

Otomatik Tente Pergola Metrekare m2 Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

Otomatik tente pergola metrekare m2 fiyatları sizler ile paylaşmadan önce raylı otomatik motorlu tente pergola sistemleri hakkında bir kaç konuya değinmek isteriz.

Otomatik Raylı Pergola Tente sistemleri Özel bir gergi sistemi, tüp motor, uzaktan kumanda veya buton yardımı ile   çalışan otomasyonlu sistemlerdir.

Ürünümüz ve ürünümüzün diğer yardımcı parçaları Türkiye’nin bir çok yerindeki  türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlü olan ve her türlü mekana uyum sağlayabilen bir yapıdadır.

Otomatik Raylı Pergola Tente  kullanım alanı olarak cafe ve restoranların dış mekanlarında, konutların bahçe ve teras kapatmalarında her mevsim rahatlıkla kullanım imkanı sağlar.

Tente sistemleri, üç katmanlı ithal kumaşı sayesinde yazın sıcaktan ve güneşin zararlı ışınlarından, kışın ise yağmurun ve olumsuz hava şartlarının etkisinden korur.

Raylar ve yürüyen aksamlar ses çıkarmaz ve bakım gerektirmez. Uzaktan kumanda ile yönetilen raylı tente açılıp kapanma özelliğiyle çok pratiktir. Tüp motorlar (Becker) 2 yıl Garantilidir.

Otomatik tente pergola modelinin çevresine çeşitli kapama sistemleri uygulanarak tamamen kapalı bir alan oluşturulabilir.

Böylece mekanlarınız yazın sıcaklarında tamamen açık bir ortam olur iken kışın zor hava şartlarında tamamen kapalı bir ortam halini alır ve dış mekan keyfini size 4 mevsim sunan bir tente modelidir. 

Ayrıca bu özelliklerin yanı sıra rüzgar sensörü, güneş sensörü yağmur sensörü gibi bir çok özellikte eklenebimektedir.

Kumaşlarımız alev yürütmez ve su geçirmez bir yapıya sahiptir.

Raylı Otomatik motorlu tente pergola (m2) fiyatları 

Son günlerdeki döviz kurundaki hareketlilikten dolayı projenize göre fiyat verilmektedir.

Uygulanacak alanınız 25 m2’den ufak ise 25 m2 olarak hesaplanır, bunun dışında uygulanacak yerin durumu (teras kat olması, uygulanacak alanda  detayların çok olması gibi) durumlar fiyatları yukarı çekmektedir.

Bunların dışında düz ve bahçe, cafe, restoran, gibi giriş katlarda ise projeniz otomatik tente pergola metrekare (m2) birim fiyatımız projenize göre fiyatlandırılır.

Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz ARES CAM BALKON yazının üstüne tıklıyıp diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.