Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum Doğrama Sistemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alüminyum doğrama sistemleri tasarlanırken, 6 m.’ye kadar uzayabilen alüminyum kalıplar kesilirler; tasarım ve işlev özelliklerine göre işlenerek, kullanım alanına en uygun şekilde monte edilirler.

Bu hafif ve kolay işlenebilir malzeme sayesinde, farklı kullanım alanları için yeni tasarımlar elde etmek mümkündür. Tasarımdaki bu esnek yapıları ile estetik çeşitliliğin sağlanması da mümkün olmaktadır.

Böylece alüminyum doğrama sistemleri ile modern ve şık yapılar oluşturmak; yapıların enerji tasarruflarını iyileştirmek, yaşam alanlarının konforunu yükseltmek mümkündür.

Alüminyum kapı sistemleri, kullanım şekline ve bütçe beklentisine göre ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız hazırlanabilmektedir.

 

Alüminyum doğrama sistemleri, diğer sistemlere göre daha sağlam sonuçlar sağlamakla beraber, dar alanlarda ve istenen biçimlerde kullanılabildikleri için kullanım alanları yaygınlaşmaktadır.

Buna karşın iletken bir madde olan alüminyum ile ilgili olarak ortaya çıkan yalıtım sorunu, önemli bir konudur. Özellikle kalabalık ve büyük binaların dış cephelerinin korunmasında önemli bir sorun olan yalıtımın iyileştirilmesi için alüminyum kapı sistemleri, yerleştirilen ısı yalıtım profilleriyle desteklenmektedir.

Bu kullanım şekliyle, alüminyum kapı sistemleri %70’e varan yalıtım performansı sağlamaktadır.

 

Alüminyum kapı sistemlerini, diğer modellerin önüne geçiren başlıca unsur, kullanım alanının genişliğidir. PVC ya da ahşap sistemlerde, malzemenin işlenmesi zordur.

Üretim ve montaj aşamalarının uzaması ve kullanım alanı için gerekli koşulların esnetilemiyor oluşu nedeniyle, işlevsel çözümlerin sağlanması da zorlaşmaktadır.

Son derece hafif bir malzeme olan ve kolay işlenebilen alüminyum, kullanım seçeneklerine göre şekil alabilmekte ve oldukça geniş bir kullanım alanına dahil edilebilmektedir.

Pratik kullanımı ve gelişen destek malzemeleriyle, kolay üretilen ve monte edilen alüminyum kapı sistemleri, ısı yalıtımlı ve yalıtımsız, yangına dirençli, farklı profil seçenekleriyle sunulmaktadır.

Modern tasarımları ve dış etkilere dayanıklı yapılarıyla alüminyum sistemler, eskimez ve şık görünümlerini kaybetmezler.

Alümiyum Doğrama Çeşitleri

Günümüz ihtiyaçlarına göre alüminyum profillerden çok çeşitli çok fonksiyonel malzemeler üretilip kullanılmaktadır. Ares Cam Balkon & Kış Bahçesi Sistemleri olarak biz alüminyum profiller ve yardımcı malzemeler ile yapı sektöründe hizmet vermekteyiz.

Yardımcı malzemeler mevcut projenize bağlı olarak çok değişik ve sınırsız bir seçenek imkanı sunmaktadır. 

OFİS BÖLMELERİ,KAPI PENCERE SİSTEMLERİ,BALKON KAPATMA SİSTEMLERİ,İŞYERİ VİTRİN SİSTEMLERİ,BİNA GİYDİRME CEPHE SİSTEMLERİ,KIŞ BAHÇESİ UYGULAMALARI,OTOMATİK PANJUR VE KEPENK SİSTEMLERİ VE BÖYLECE SÜRÜP GİTMEKTEDİR.

SİZ HAYAL EDİN BİZ UYGULAMASINI EN İYİ VE UYGUN MATERYALLERLE UZUN YILLAR SAĞLIKLI KULLANACAĞINIZ ÜRÜNLERLE UYGUN FİYAT GARANTİSİ İLE SİZLERİ BULUŞTURALIM.

Alüminyum doğrama sistemleri fiyatları tarafımıza göndereceğiniz projenin ayrıntılarına bağlı olarak değişiklik göstercektir.

Projelerinizi WhatsApp aracılığı ile tarafımıza iletmeniz durumunda projenize uygun Alüminyum doğrama sistemleri fiyatları ile size geri dönüş yapmaktan memnun oluruz.

Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz ARES CAM BALKON yazımızın üzerine tıklıyıp ana sayfamızdan diğer hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.